0/0
0 0

Veckans friyay: Här är kändisarna du ska följa på Instagram!

Foto: happydancing/Shutterstock

Kändis-ABC! Här är alla artisternas Instagram-konton som du bör klicka följ på redan idag! A Anton Hagman: @anton_hagman Ariana Grande: @arianagrande Anna Kendrick: @annakendrick47 B Bella Thorne: @bellathorne Bruno Mars: @brunomars Bianca Ingrosso: @biancaingrosso C Camila Cabello: @camila_cabello Clara Henry: @glasklara Carly Rae Jepsen: @carlyraejepsen D Demi Lovato: @ddlovato Dolly Style: @dollystyleofficial Danny Saucedo: @dannysaucedo E Ed Sheeran: @teddysphotos Emma Watson: @emmawatson Ellie Goulding: @elliegoulding F Fifth Harmony: @fifthharmony Frans: @fransbyfrans Felix Sandman: @felixsandman G Gabrielle: @hondergabrielle H Harry Styles: @harrystyles Hailee Steinfeld: @haileesteinfeld I Isac Elliot: @isacelliot Icona Pop: @iconapop J Joakim Lundell: @joakimlundell Jonna Lundell: @sessanp Justin Bieber: @justinbieber K Katy Perry: @katyperry Kendall Jenner: @kendalljenner L Little Mix: @littlemix Loren Gray: @loren Lady Gaga: @ladygaga M Marcus och Martinus: @marcusandmartinus Meghan Trainor: @meghan_trainor Miriam Bryant: @miriambryant N Niall Horan: @niallhoran Noah Cyrus: @noahcyrus Nicki Minaj: @nickiminaj O Oscar Zia: @oscarzia Oscar Enestad: @oscarenestad Omar Rudberg: @omarrudberg P Peg Pernevik: @pegpernevik Perrie Edwards: @perrieedwards PewDiePie: @pewdiepie R Rihanna: @badgalriri Rita Ora: @ritaora Robin Stjernberg: @stjernbergrobin S Sofia Carson: @sofiacarson Sabrina Carpenter: @sabrinacarpenter Shawn Mendes: @shawnmendes T Taylor Swift: @taylorswift Therese Lindgren: @thereselindgren The FO&O: @foandomusic V Viktor Frisk: @viktorfrisks Z Zara Larsson: @zaralarsson Zayn Malik: @zayn Zoella: @zoella Instagram, Snapchat och musical.ly … Vilka sociala medier tycker du allra bäst om?

Vill du läsa mer?

Duellen: musical.ly eller Snapchat?

Duellen: Spotify eller YouTube?

Veckans tips: 3 roliga fotoappar!